AktualnościNowe mieszkania

ROBYG | Jagodno z pozwoleniem na budowę

Grupa ROBYG otrzymała prawomocne pozwolenie na budowę dla pierwszego etapu, inwestycji we Wrocławiu – ROBYG Jagodno. W tej fazie projektu powstanie 119 lokali mieszkalnych o metrażach od 27 do 109 m2 w cenie od 6199 zł za m2 w budynku wielorodzinnym.

Pozwolenie na budowę

Pozwolenie obejmuje też 48 lokali w zabudowie atrialnej i 8 domów szeregowych, które w najbliższym czasie trafią do sprzedaży. Budowa rozpocznie się w Q1 2019, a przewidywane zakończenie prac przypada na Q3 2020.

W całej inwestycji powstanie ponad 900 mieszkań w zróżnicowanej zabudowie, począwszy od typowych kilkukondygnacyjnych budynków wielorodzinnych przez kameralne domy atrialne, aż do enklawy domków szeregowych. Dodatkowo, ROBYG jako jedyny deweloper we Wrocławiu wyposaża wszystkie mieszkania w system Smart House bezpłatnie.

Innowacyjne rozwiązania

ROBYG Jagodno oferuje budynki odznaczają się niską energochłonnością dzięki oświetleniu LED oraz wykorzystaniu paneli fotowoltaicznych. Dodatkowo – mieszkańcy będą mieli do dyspozycji park, który Grupa ROBYG wykona i przekaże na rzecz społeczności.

Wizja urbanistyczna z różnorodną zabudową, elewacjami nawiązującymi do faktury drewna i kameralnymi alejkami tworzą przestrzeń przyjazną do życia. ROBYG to 18 lat doświadczenia, ponad 18 000 sprzedanych lokali i 50 000 zadowolonych klientów. Grupa ma mocną pozycję w kraju – obecnie w budowie ROBYG ma ponad 6000 lokali, a w ofercie łącznie ponad 2200 mieszkań, co oznacza szeroki wybór dla klientów.

„Jagodno to pierwsza inwestycja Grupy ROBYG we Wrocławiu. Osiedle zostało zaprojektowana w duchu nowoczesnej architektury, o zróżnicowanej zabudowie: kameralne szeregowce, domy atrialne i nowoczesny budynki wielorodzinne. Przestrzeń będzie sprzyjać budowaniu sąsiedzkich relacji i tworzeniu społeczności wielopokoleniowej. Sprawnie uzyskane pozwolenia na budowę umożliwia realizację inwestycji zgodnie z harmonogramem i dostarczenie nowoczesnych, energooszczędnych lokali na rynek wrocławski tak szybko jak to możliwe. ROBYG będzie systematycznie wprowadzał do sprzedaży kolejne etapy inwestycji, żeby rozbudować wrocławską ofertę o poszukiwane przez klientów lokale w dobrym stosunku ceny do jakości z dodatkowymi udogodnieniami” – powiedział Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej ROBYG SA.

 

Smart House

Wszystkie mieszkania ROBYG w standardzie wyposażone są w nowoczesną technologię Smart House. Zaawansowane rozwiązanie technologiczne sprawia, że można sterować oświetleniem, multimediami i ochroną za pomocą urządzeń mobilnych, dzięki czemu można np. wyłączyć w ciągu dnia ogrzewanie i uruchomić je dopiero na godzinę przed powrotem do mieszkania. Pozwala to wygenerować oszczędności sięgające nawet 30% miesięcznych opłat. Grupa ROBYG jako jedyna we Wrocławiu oferuje ten system w każdym mieszkaniu, bez dodatkowych opłat.
Na mieszkańców czeka też karta ROBYG Club dzięki której mają dostęp do szeregu zniżek i rabatów u Partnerów, co pozwala wygodnie i taniej urządzić nowe mieszkanie.