AktualnościTargi Mieszkaniowe

Targi mieszkaniowe we Wrocławiu | 2-3 lutego | Stadion Wrocław!

Zapraszamy w dniach 2 i 3 lutego na STADION WROCŁAW, gdzie po raz dziewiąty odbędą się Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. I tym razem będzie to jedyna w swoim rodzaju okazja, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z ofertą dolnośląskich deweloperów, tych największych jak i tych budujących lokalnie, banków oraz pośredników finansowych. Na Targach można będzie również zapoznać się z ofertą dolnośląskiego rynku wtórnego. Targowi goście będą mogli uczestniczyć w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami firmy HIKOKI.

Najważniejsza w sezonie impreza targowa…

Pierwsze w 2019 roku wrocławskie Targi zgromadzą największych deweloperów z regionu i kraju. Swoją ofertę zaprezentują m.in.: Atal, Archicom, Temar, Bouygues Immobilier, Arkop, Vantage, Fadesa, Rafin, Ronson, WPBM Mój Dom – w nowych lokalizacjach i w tych oddanych już do użytkowania w ubiegłym roku. 
Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to najpełniejszy przegląd ofert domów i mieszkań – nowych i z drugiej ręki, a także sposobność do uzyskania atrakcyjnych warunków finansowania wymarzonego „M”. Na zainteresowanych zakupem własnego M czekać będzie blisko stu wystawców na dwóch poziomach Stadionu WROCŁAW oraz kilkunastu niezależnych ekspertów, w salach wykładowych i w stoiskach firmowych. Każdy znajdzie się coś dla siebie: począwszy od porad dotyczących wyboru najkorzystniejszego kredytu mieszkaniowego, przez zagadnienia związane z umową deweloperską, odbiorem technicznym mieszkania, a skończywszy na aranżacji wnętrz kupowanego mieszkania.

Atrakcyjnych warunków finasowania i bogatej oferty kredytów spodziewać się można w stoiskach pośredników kredytowych i doradców finansowych, których reprezentować będą m.in.: Murator FINANSE, doradza.pl, PLCG, Platinium EYE. Porady prawne świadczyć będzie Marta Jas-Baran Kancelaria Radcy Prawnego, zaś po zakup mieszkania na rynku wtórnym oraz wycenę nieruchomości należy zgłosić się do Świata Nieruchomości. Na osoby poszukujące porad i pomocy w zakresie remontu mieszkania i budowy domu czekać będą przedstawiciele BUD-MAR INWEST. yv design pracownia projektowa Iwona Kasprzyk wesprze zainteresowanych w dziedzinie architektury wnętrz i stylizacji oraz aranżacji zieleni.

Dla osób, które wypełnia ankietę targową dostępną w punkcie informacyjnym, czekać będą miłe niespodzianki. 

Bogate wsparcie merytoryczne

Wszyscy odwiedzający targi otrzymają bezpłatne czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, mapy inwestycji mieszkaniowych w aglomeracji, katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Wrocławia i okolic z dokładnymi informacjami o: lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontaktem do biura sprzedaży i wizualizacją budynku. 

Dzieciom, które wraz z rodzicami przyjdą na Targi profesjonalną opiekę zapewni firma Agencja PROJEKCJA

Marcin Sielowski
Koordynator Projektu | sprzedaż stoisk
tel. +48 668 544 533 | e-mail: msielowski@muratorexpo.pl