AktualnościNowe mieszkaniaTargi Mieszkaniowe

Najlepsze targi mieszkaniowe są na Stadionie Wrocław!

2-3 lutego na Stadionie Wrocław przy Al. Śląskiej 1 odbyła się 9. edycja targów mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Obecnie to największa i najlepsza impreza branży deweloperskiej we Wrocławiu!

9. edycję Targów odwiedziło ponad osiem i pół tysiąca zwiedzających. Tym razem tłumy na wrocławskim Stadionie pojawiły się w niedzielę. Kolejny raz najliczniejszą grupę zwiedzających stanowiły osoby młode posiadające wiedzę o szukanych inwestycjach. Większość tej grupy stanowiły młode rodziny, które wraz z dziećmi wybrały się na Targi.

Swoją ofertę przedstawiło blisko stu Wystawców: w tym znane firmy lokalne (m.in.:  PCG, Archicom, DOM Developer, WPBM Mój Dom, Arkop Deweloper, Temar Deweloper, Rafin Developer, Triada Dom, Inkom) oraz przedstawiciele ogólnopolskich firm deweloperskich (LCC, ROBYG, Vantage Development, Atal, Jakon, Fadesa Polnord Polska, Ronson, Blockpol). Nie zabrakło ofert kredytów mieszkaniowych prezentowanych przez pośredników (m.in. MURATOR FINANSE, Doradza.pl, Notus, PLCG, Open Finance). 

Ekspozycję wystawców dopełnił bogaty program edukacyjny i rozbudowane Centrum Porad, w którym goście mogli korzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji m.in. z dziedziny: prawa, podatków, finansów czy aranżacji wnętrz i ogrodów.

Tradycyjnie dużą popularnością cieszyły się wykłady, w trakcie których poruszano problematykę związaną z finansowaniem nieruchomości, a w szczególności te traktujące o kredycie hipotecznym i procedurach jego pozyskania. Dużym zainteresowaniem wzbudziły wykłady poświęcone tematyce odbiorów mieszkań od dewelopera prowadzone przez firmę BUDMAR oraz wykłady poświęcone nowoczesnemu urządzaniu wnętrz.


Już teraz zachęcamy do zaplanowania udziału w kolejnych wydarzeniach targowych MURATOR EXPO we Wrocławiu: 

7-8 września 2019 roku

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE – STADION WROCŁAW


Galeria zdjęć autorstwa Piotra Deoniziaka:

[ngg src=”galleries” ids=”3″ display=”basic_thumbnail” images_per_page=”9″]