Uncategorized

ATAL zaprasza na dzień otwarty na Jagodnie!

ATAL, ogólnopolski deweloper, organizuje w piątek 8 grudnia Dzień Otwarty w inwestycji Nowe Miasto Jagodno Enklawa (ul. Maszkowskiego 28, godz. 10:00 -15:00). Zaprezentuje podczas niego dom pokazowy, będący modelowym rozwiązaniem przestrzeni dedykowanej rodzinom.

Prezentowany lokal, wykończony i częściowo wyposażony, jest typem zabudowy atrialnej. Poprzez za-stosowanie różnych zabiegów projektowych dążyłyśmy do jak najlepszego odbioru domu przez klientów właśnie w takiej, atrialnej zabudowie. Lokal został zaaranżowany w stylu modern classic, w jasnej kolo-rystyce, nieznacznie zaakcentowanej ciemnymi tonacjami. Na parterze znajdują się pakowne zabudowy meblowe oraz w pełni wyposażona kuchnia w subtelnych tonacjach kaszmiru – mówią projektantki z wrocławskiego działu wykończeń mieszkań ATAL Design, które były odpowiedzialne za projekt wnętrz.

Jagodno to najszybciej rozwijające się osiedle we Wrocławiu. Podczas ostatnich wyborów parlamentarnych zasłynęło na całą Polskę najdłuższą kolejką do urn wyborczych. ATAL wybrał to miejsce na budowę osiedla domów jednorodzinnych pod nazwą Nowe Miasto Jagodno Enklawa.

Inwestycja składa się z 40 budynków mieszkalnych, lecz nie warto zwlekać z decyzją o wyborze które-goś z nich, gdyż ponad połowa z 80 mieszkań w willach jest już sprzedanych lub zarezerwowanych. Klienci mogą wybierać spośród mieszkań o układach 4- i 5-pokojowyh, o pow. od ok. 111 do 156 mkw.

Na terenie osiedla powstają wille miejskie w różnych wariantach zabudowy: budynki wolnostojące, bliźniacze, szeregowe i atrialne. Każdy z nich będzie posiadał ogródek oraz indywi¬dualny, jednostano-wiskowy garaż. Ciekawą propozycją jest zabudowa atrialna, której atutem są wewnętrzne, zaprojektowane przez architektów ATAL, ogrody, pozwalające cieszyć się pełną prywatnością.

Zapraszamy!