AktualnościNowe mieszkania

Targi Mieszkaniowe NDNM | Stadion Wrocław | 1-2.02.2020r.

W dniach 1 i 2 lutego na STADIONIE WROCŁAW, odbędą się Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE!

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to najpełniejszy przegląd ofert domów i mieszkań – nowych i z drugiej ręki, a także sposobność do uzyskania atrakcyjnych warunków finansowania wymarzonego „M”. Tym razem będzie to wyjątkowa okazja, aby w jednym miejscu i czasie zapoznać się z ofertą dolnośląskich deweloperów, tych największych jak i tych budujących lokalnie. Nie zabraknie także ofert banków i pośredników finansowych. Będzie można poradzić się w sprawach technicznych dotyczących odbiorów mieszkań, prawnych – umowy deweloperskie, jak i aranżacji wnętrz. Na Targach można będzie również zapoznać się z ofertą dolnośląskiego rynku wtórnego. Targowi goście będą mogli uczestniczyć w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami.

Pierwsze w nowym roku spotkanie targowe we Wrocławiu zgromadzi największych deweloperów z regionu i kraju. Swoją ofertę zaprezentują m.in.: Atal, Archicom, Arkop, Vantage, Ronson, WPBM Mój Dom, Robyg, Bouygues Immobilier Polska sp. z o.o. oraz wielu innych! Zwiedzający mogą szykować się na wiele niespodzianek – początek roku to premiery nowych inwestycji.

Na zainteresowanych zakupem własnego M czekać będzie blisko stu wystawców na dwóch poziomach Klubu Biznesowego Stadionu Wrocław oraz kilkunastu niezależnych ekspertów, w salach wykładowych i w stoiskach firmowych. Każdy znajdzie się coś dla siebie: począwszy od porad dotyczących wyboru najkorzystniejszego kredytu mieszkaniowego, przez zagadnienia związane z umową deweloperską, pomocą architekta w wyborze mieszkania, odbiorem technicznym mieszkania, a skończywszy na aranżacji wnętrz kupowanego mieszkania.

Pośrednicy kredytowi i doradcy finansowi, których reprezentować będą m.in.: Murator FINANSE, doradza.pl, PLCG, Platinium EYE na pewno zaprezentują atrakcyjne warunki finansowania i bogatą ofertę kredytów. Specjaliści finansowi służyć będą odwiedzającym swoją wiedzą i doświadczeniem. Tak jak w przypadku finansowania, tak i w aspektach prawnych (m.in. umowa deweloperska) goście znajdą profesjonalną pomoc przez dwa dni targowe. Dla zainteresowanych inwestowaniem w rynek nieruchomości mieszkaniowych przygotowano wykłady pod hasłem: alternatywa dla innych form pomnażania pieniędzy. Poszukujących mieszkania z rynku wtórnego zapraszamy do stoiska Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Dla osób, które wypełnia ankietę targową dostępną w punkcie informacyjnym, czekać będą miłe niespodzianki. Dzieciom, które wraz z rodzicami przyjdą na Targi profesjonalną opiekę zapewni firma Agencja PROJEKCJA

Zapraszamy! Wstęp wolny! Bezpłatny Parking!


Marcin Sielowski
Koordynator Projektu
tel.: +48 798 653 994
e-mail: msielowski@wro-expo.pl