AktualnościNowe mieszkaniaPromocja

Nowe Miasto Jagodno – nowoczesny projekt w południowej części Wrocławia

ATAL, ogólnopolski deweloper, rozpoczyna sprzedaż pierwszej części kolejnego wrocławskiego projektu – Nowe Miasto Jagodno. Inwestycja powstaje u zbiegu ulic Asfaltowej i Buforowej, w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Do sprzedaży trafiło 165 mieszkań. Cena za mkw. zaczyna się od 6 100 złotych brutto.

Najnowsza wrocławska inwestycja ATAL powstaje w południowej części miasta, u zbiegu ulic Asfaltowej i Buforowej – w perspektywicznej i rozwijającej się dzielnicy. Pierwszy etap osiedla Nowe Miasto Jagodno składa się z trzech pięciopiętrowych budynków. Klienci mogą wybierać spośród 165 mieszkań o zróżnicowanych metrażach – od 38,43 do 95,10 mkw. i układach – od dwu- do czteropokojowych. Do każdego z nich przynależeć będzie ogródek – na parterze – oraz balkon lub przestronny taras – na wyższych kondygnacjach. W tym etapie osiedla zaprojektowano także 71 komórek lokatorskich oraz 125 miejsc garażowych (w tym 28 miejsc rodzinnych), 69 zewnętrznych miejsc postojowych oraz 31 miejsc postojowych przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Stale rozbudowywana infrastruktura komunikacyjna oraz bliskość centrum miasta sprawiają, że Nowego Miasta Jagodno jest atrakcyjnym miejscem do zamieszkania. Choć osiedle powstaje w jednej z dynamiczniej rozwijających się wrocławskich dzielnic, wyróżniać je będzie kameralny charakter. Atutem inwestycji jest także połączenie nowoczesnego projektu z przemyślanymi układami i funkcjonalnymi przestrzeniami mówi Angelika Kliś, Dyrektor Zarządzająca ds. Sprzedaży i Marketingu w ATAL.

Nowe Miasto Jagodno to projekt o nowoczesnym charakterze – elewację utrzymana w bieli i szarości uzupełni wykończony szarymi panelami dach budynków. Duże okna dodadzą bryle lekkości, zaś mieszkania zyskają dostęp do naturalnego światła. Osiedle zostanie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych – niskie progi, szerokie ciągi piesze oraz cichobieżne windy zapewnią sprawne przemieszczanie. Architekci zadbali również o otoczenie budynków – zaprojektowano obszary zieleni wraz z chodnikami i ławeczkami oraz plac zabaw dla dzieci. Intuicyjny i energooszczędny system oświetleniowy oraz całodobowy monitoring sprawią, że inwestycja będzie nie tylko bezpieczna, ale i wyjątkowo przyjazna mieszkańcom. Wszystko to sprawi, że Nowe Miasto Jagodno wkomponuje się w otoczenie, uzupełniając krajobraz atrakcyjną architekturą.

Nowe Miasto Jagodno powstaje na Krzykach – dynamicznie rozwijającej się i zyskującej na popularności dzielnicy. Ta lokalizacja gwarantuje również dogodny dojazd do centrum miasta oraz poza Wrocław. Co istotne, infrastruktura komunikacyjna będzie stopniowo rozbudowywana – w planach jest m.in. przebudowa ul. Buforowej oraz budowa linii tramwajowej.  W niewielkiej odległości znajdują się liczne sklepy i punktu usługowe. W zasięgu spaceru jest duże centrum handlowe i Wrocławski Park Wodny – miejsce aktywnego wypoczynku, chętnie odwiedzane przez wrocławian. Rodziny z dziećmi docenią bliskość placówek oświaty – w okolicy są zarówno przedszkola, jak i dwie szkoły podstawowe.

Na wrocławskie portfolio dewelopera – poza projektem Nowe Miasto Jagodno – składa się szereg inwestycji. Niedawno do sprzedaży trafiły lokale na kameralnym osiedlu ATAL Oporów, które powstaje przy ul. Cesarzowickiej, w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych. Dostępne są także mieszkania w wieloetapowej inwestycji Nowe Miasto Różanka powstającej w północnej części miasta przy ul. Obornickiej, niedaleko Odry. Projekt tego osiedla obejmuje rewitalizację zabytkowego spichlerza i pozostałych zabudowań dawnego zespołu „Młyna Różanka”. Dostępnych jest także kilka ostatnich lokali usługowych w inwestycji ATAL Nowe Żerniki II, która jest częścią osiedla modelowego. Na nabywców czekają także apartamenty inwestycyjne w Krakowskiej 37 – projekt powstaje w dzielnicy Krzyki z łatwym dostępem do centrum miasta.