Najlepsze targi mieszkaniowe są na Stadionie Wrocław!

15-16 września na Stadionie Wrocław przy Al. Śląskiej 1 odbyła się 8. edycja targów mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE. Obecnie to największe i najlepsza impreza branży deweloperskiej we Wrocławiu!

Jesienną edycję Targów odwiedziło ponad siedem i pół tysiąca zwiedzających. Tym razem tłumy na wrocławskim Stadionie pojawiły się w niedzielę. Kolejny raz najliczniejszą grupę zwiedzających stanowiły osoby młode posiadające wiedzę o szukanych inwestycjach. Większość tej grupy stanowiły młode rodziny, które wraz z dziećmi wybrały się na Targi.

Kolejną grupę stanowiły osoby poszukujące małej nieruchomości, z przeznaczeniem na wynajem. Nie brakowało osób, które chciały sprzedać działkę czy dom i kupić mieszkanie od dewelopera – niezastąpione okazało się stoisko DOSPON-u, które imponowało swoją ofertą. Wiele osób podejmowało decyzję zakupową, korzystając z atrakcyjnych ofert przygotowanych przez Wystawców specjalnie na tę edycję Targów.

Swoją ofertę przedstawiło blisko stu Wystawców: w tym znane firmy lokalne (m.in.: PCG, DPI Malachit, Archicom, DOM Developer, WPBM Mój Dom, Arkop Deweloper, Temar Deweloper, Rafin Developer, Triada Dom, Inkom) oraz przedstawiciele ogólnopolskich firm deweloperskich (Vantage Development, Atal, Jakon, Fadesa Polnord Polska, Ronson, Blockpol). Nie zabrakło ofert kredytów mieszkaniowych prezentowanych przez pośredników (m.in. MURATOR FINANSE, Doradza.pl, Notus, PLCG Kredyty Hipoteczne). Liczną reprezentację miały agencje pośrednictwa nieruchomości (SM Bracia Juszczak, DOSPON i inni) oraz firmy świadczących usługi z dziedziny aranżacji wnętrz (m.in.: IKEA, Zdrowe Wnętrza Anna Szloser czy BienDesign Monika Bień).

Ekspozycję wystawców dopełnił bogaty program edukacyjny i rozbudowane Centrum Porad, w którym goście mogli korzystać z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji m.in. z dziedziny: prawa, podatków, finansów czy aranżacji wnętrz i ogrodów.

Tradycyjnie dużą popularnością cieszyły się wykłady, w trakcie których poruszano problematykę związaną z finansowaniem nieruchomości, a w szczególności te traktujące o kredycie hipotecznym i procedurach jego pozyskania. Dużym zainteresowaniem wzbudziły wykłady poświęcone tematyce odbiorów mieszkań od dewelopera prowadzone przez firmę BUDMAR oraz wykłady poświęcone nowoczesnemu urządzaniu wnętrz prowadzone przez firmę BienDesign Monika Bień.

W sobotę i niedzielę Dolnośląskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami zorganizowało panel dotyczący rynku wtórnego, w czasie którego omówiono kwestie: jak bezpiecznie kupić mieszkanie na rynku wtórnym, prawidłową umowę kupna z deweloperem – jak zabezpieczyć własne interesy, umowę najmu okazjonalnego – gwarancję bezpieczeństwa dla najemcy i właściciela czy obciążenia nieruchomości versus bezpieczeństwo transakcji. Na zakończenie zaproszeni goście dyskutowali o szansach i zagrożeniach rynku wtórnego.


Już teraz zachęcamy do zaplanowania udziału w kolejnych wydarzeniach targowych MURATOR EXPO we Wrocławiu: 2-3 lutego 2019 roku – Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE – STADION WROCŁAW


Galeria zdjęć autorstwa Piotra Deoniziaka:

[ngg_images source=”galleries” display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”21″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]