Przyjazny Smolec | Dni Otwarte 13 kwietnia 2019r.

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty w Przyjaznym Smolcu. W sobotę 13 kwietnia od godziny 10:00 do 16:00 będziemy czekać na Państwa w naszej inwestycji zlokalizowanej w Smolcu przy ulicy Topolowej. Prezentowane będą mieszkania, nie zabraknie porad architekta oraz doradcy kredytowego dla wszystkich chcących dokonać zakupu naszych mieszkań.

Przyjazny Smolec to zespół siedmiu budynków wielorodzinnych. Inwestycja jest położona tuż przy Wrocławiu, w zielonym i szybko rozwijającym się Smolcu. W ofercie mamy szeroki wybór mieszkań od 35 do 96m2 na różnych kondygnacjach. Mieszkania na parterze posiadają duże ogrody. Mieszkania na I kondygnacji mają balkony. II kondygnacja to mieszkania 2-poziomowe z przestronnymi poddaszami. Rozkłady są bardzo funkcjonalne.

Ten dzień do dzień organizowany specjalnie dla wszystkich zainteresowanych naszymi mieszkaniami, chętnie odpowiemy na pytania i doradzimy w doborze odpowiedniego metrażu. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży pod numerem telefonu +48 697 661 268. Mogą Państwo zarezerwować czas specjalnie dla siebie w Dzień Otwarty i indywidualnie omówić wszystkie kwestie związane z naszą inwestycją. Cieszymy się, że będziemy mogli się z Państwem spotkać. Zapraszamy!

źródło >> www.hlm.pl