Dmowskiego 19 we Wrocławiu ukończone!

Dmowskiego 19 to kolejne osiedle ATAL S.A. we Wrocławiu, które uzyskało pozwolenie na użytkowanie. Inwestycja znajduje się na Kępie Mieszczańskiej tuż przy Odrze, w niedalekiej odległości od wrocławskiego Rynku. Pierwsi lokatorzy mogą już rozpocząć wprowadzanie do funkcjonalnych i komfortowych mieszkań zlokalizowanych w dwóch nowoczesnych budynkach. Do tej pory nabywców znalazło 111 z 173 lokali, a kolejnych 6 zostało objętych rezerwacją. Cena brutto mkw. wynosi 6 100 złotych.

 

Dmowskiego 19 to dwa sześciopiętrowe budynki mieszkalne o podwyższonym standardzie. Znajdują się w nich 173 mieszkania o powierzchni od 36,28 mkw. do 86,50 mkw i układach od 1 do 4 pokojowch. Na poziomie „-1” oraz w części parterowej zlokalizowane są miejsca garażowe na 173 samochody. Do lokali na parterze przynależą ogródki, a pozostałe mieszkania posiadają przestronne tarasy i balkony. Dbając o wygodę mieszkańców, w budynkach przewidziano komórki lokatorskie.

Każdy detal osiedla Dmowskiego 19 został przemyślany i starannie zaprojektowany. Do wykończeń elewacji zostały użyte wysokiej jakości materiały. Ściany zewnętrzne pokryte płytkami klinkierowymi oraz tynkiem cienkowarstwowym utrzymane są w kolorystyce piaskowo-grafitowej. Szklane balustrady, wysokiej jakości drewno oraz elementy aluminium i stali nadają architekturze nowoczesnego charakteru. Na dziedzińcu jednego z budynków znajduje się plac zabaw dla dzieci. Bezpieczeństwo oraz komfort zapewnia całodobowy monitoring oraz ogrodzenie wokół budynku. Obiekt został przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Klienci we Wrocławiu, w przeciwieństwie do innych miast, chętniej kupują mieszkania w inwestycjach, które otrzymały pozwolenie na użytkowania. Sprzedaż ponad 100 mieszkań na osiedlu Dmowskiego 19 w trakcie budowy jest potwierdzeniem wysokiej atrakcyjności projektu – powiedział Mateusz Juroszek, wiceprezes ATAL S.A.

Atutem osiedla Dmowskiego 19 jest również jego lokalizacja. Inwestycja znajduje się blisko rzeki, niedaleko wrocławskiego Rynku oraz licznych terenów o charakterze rekreacyjno-sportowym. Okolica charakteryzuje się rozbudowaną siatka połączeń komunikacji miejskiej i łatwym dojazdem do centrum. Natomiast liczne sklepy i punkty usługowe w pobliżu osiedla pozwolą nowym lokatorom na szybkie załatwienie codziennych spraw.

Oprócz inwestycji Dmowskiego 19, w aktualnej ofercie dewelopera we Wrocławiu znajdują się także dwa inne projekty położone w sąsiedztwie rzeki – ATAL Towers przy ul. Sikorskiego oraz Stara Odra Residence przy ul. Na Polance. W sprzedaży są również lokale w zakończonych inwestycjach: Zielone Wojszyce, Osiedlu Mieszczańskim oraz Dyrekcyjna 33 w ścisłym centrum miasta. Od stycznia można kupić mieszkanie w ATAL Nowe Żerniki.

autor: Paweł Rabantek