AktualnościNowe mieszkaniaNowe szeregówki

Nowe życie w Nowych Spalicach!

W Spalicach powstaje nowe osiedle nowoczesnych, dwupoziomowych budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej. Lokalizacja gwarantuje bardzo dogodny dostęp do punktów usługowych oraz wszelkich obiektów handlowych, edukacyjnych czy rozrywkowych, które oferuje Oleśnica. Dodatkowo bliskość drogi ekspresowej S8 i drogi krajowej DK 25 sprawia, że dojazd do Wrocławia zajmuje raptem 15 minut, czyli mniej niż przemieszczenie się z jednej dzielnicy miasta do drugiej.

Na przyszłych mieszkańców czeka cicha, spokojna okolica otoczona lasem i łąkami. Na wyciągnięcie ręki znajdują się ścieżki rowerowe i trasy biegowe oraz punkty potrzebne w codziennym życiu, jak: apteka, ośrodek zdrowia czy przedszkole.

Inwestycja Nowe Spalice będzie realizowana w 3 etapach, których ukończenie zaplanowano następująco:

– etap 1 – IV kwartał 2020 r.
– etap 2 – 2021 r.
– etap 3 – 2021 r.

Oferowane mieszkania mają powierzchnię 73,5 m kw. (takich jest 18) oraz 106 m kw. (8 lokali). W każdym budynku deweloper zaplanował dodatkowo nieużytkowe poddasze (odpowiednio 20 m kw. dla mieszkań o pow. 73,5 m kw. oraz 25 m kw. dla tych o pow. 103 m kw.), które można dowolnie zaadaptować.

Mieszkania są funkcjonalne, wykonane z dbałością o szczegóły i z wysokiej jakości materiałów – wszystko po to, by można się było nimi cieszyć przez długie lata. Do budynków będą prowadzić drogi wewnętrzne z podjazdami i chodnikami wykonanymi z kostki brukowej.

Cena za 1 m kw. zaczyna się od 4200 zł przy wpłacie minimum 70% wartości mieszkania i 4700 zł przy wpłacie minimum 20% wartości mieszkania. Oczywiście deweloper jest otwarty na negocjacje ceny!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!


Przydatne linki:
Lista dostępnych lokali >>   
Galeria wizualizacji >>                                                                        


Rzuty mieszkania 73,5 mkw


Rzut mieszkania 106 mkw