Czwarty etap Nowego Miasta Różanka trafił do sprzedaży

ATAL rozpoczął sprzedaż czwartego etapu wrocławskiego osiedla Nowe Miasto Różanka. Inwestycja powstaje w północnej części miasta przy ul. Obornickiej, niedaleko Odry. Do oferty trafił właśnie budynek z 135 komfortowymi i ustawnymi mieszkaniami. Cena za mkw. zaczyna się od 6 000 złotych brutto. Projekt osiedla obejmuje także rewitalizację zabytkowego spichlerza i pozostałych zabudowań dawnego zespołu „Młyna Różanka”, które znajdują się na terenie inwestycji.

W ramach czwartego etapu inwestycji Nowe Miasto Różanka powstanie budynek, w którym zaprojektowano 135 mieszkań o powierzchniach od 33,56 do 109,07 mkw. W ofercie są lokale o zróżnicowanych układach – dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowe – z przemyślanym podziałem wnętrz, gwarantującym łatwość aranżacji i wygodę użytkowania. Dla zmotoryzowanych zaplanowano liczne miejsca postojowe w hali garażowej. W trosce o komfort przyszłych mieszkańców zadbano także o dodatkową przestrzeń na przechowywanie rzadziej używanych przedmiotów – zaprojektowano bowiem łącznie 61 komórek lokatorskich – 43 w garażu i 18 na piętrach.

Wrocław jest dla ATAL jednym z najbardziej perspektywicznych i zarazem kluczowych rynków. Obecnie realizujemy tu szereg wieloetapowych inwestycji, w których mieszkania szybko znajdują swoich nabywców. Tylko w pierwszym półroczu bieżącego roku sprzedaliśmy w stolicy Dolnego Śląska ponad 350 mieszkań. W związku z tym liczymy na duże zainteresowanie najnowszą odsłony naszej oferty – mówi Zbigniew Juroszek, prezes ATAL.

Projekt Nowe Miasto Różanka został podzielony na kilka etapów, w ramach których zaplanowano łącznie 672 mieszkania w 7 budynkach. Wszystkie mieszkania z pierwszego etapu znalazły już swoich nabywców. W ramach drugiego etapu inwestycji powstaje 250 lokali, a w trzecim etapie 95 – w sprzedaży jest jeszcze odpowiednio 105 i 72 z nich. Projekt osiedla obejmuje także rewitalizację zabytkowych zabudowań dawnego zespołu „Młyna Różanka”. W dawnym spichlerzu powstanie 40 mieszkań – 9 z nich jest jeszcze dostępnych.

Osiedle Nowe Miasto Różanka powstaje w doskonale rozwiniętej i skomunikowanej dzielnicy Wrocławia. Łączy w sobie komfort zamieszkania poza ścisłym centrum miasta i w pobliżu terenów rekreacyjnych z komfortowym dojazdem do centrum lub poza granice miasta. Nowoczesna infrastruktura, drogi dojazdowe i komunikacja miejska zapewnią dogodne połączenia do pracy, szkoły lub poza miasto. Osoby podróżujące koleją, będą mogły korzystać z wygody, jaką oferuje możliwość szybkiego dojazdu na dworzec PKP – Wrocław Nadodrze. Można dotrzeć do niego z terenu osiedla w niespełna kwadrans.

W bliskim sąsiedztwie osiedla zlokalizowane są punkty handlowe i usługowe, dzięki którym zrobienie codziennych zakupów będzie łatwe i przyjemne. W pobliżu funkcjonują sklepy, apteki, punkty gastronomiczne, stacje benzynowe, centrum handlowe, szpital i gabinety medyczne. Lokalizacja osiedla zapewnia komfortowe warunki mieszkaniowe osobom w różnym wieku i o zróżnicowanych oczekiwaniach.

We wrocławskiej ofercie ATAL, oprócz osiedla Nowego Miasta Różanka, znajdują się również inne projekty. W sprzedaży jest kilka ostatnich lokali usługowych w inwestycji ATAL Nowe Żerniki, która jest częścią osiedla modelowego. Dostępne są także lokale inwestycyjne w Krakowskiej 37 –projekt powstaje w dzielnicy Krzyki z łatwym dostępem do centrum miasta.

Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to I kwartał 2021 r. Za projekt osiedla odpowiada TH Architekci.

Więcej informacji na: www.miastorozanka.pl