AktualnościNowe mieszkaniaPromocja

VI etap Lokum di Trevi już w sprzedaży!

Do sprzedaży wprowadziliśmy właśnie 100 komfortowych mieszkań VI etapu Lokum di Trevi. Znajdują się one w 4-piętrowym budynku położonym przy ulicy Międzyleskiej w dzielnicy Krzyki-Tarnogaj. Na wszystkich zainteresowanych czekają mieszkania w atrakcyjnych metrażach, które spełnią oczekiwania singli, par oraz rodzin z dziećmi.

W kolejnym, VI etapie przygotowaliśmy wygodne mieszkania o sprawdzonych układach. W zależności od potrzeb, można zdecydować się na lokum 2 – lub 3-pokojowe, z aneksem kuchennym lub osobną kuchnią. W sprzedaży dostępne są również mieszkania umożliwiające funkcjonalną zmianę układuz 2 pokoi z kuchnią, na 3 pokoje z aneksem kuchennym.

Na osiedlu Lokum di Trevi znajdują się bezpieczne place zabaw zaprojektowane z myślą o najmłodszych mieszkańcach oraz pasaż handlowo-usługowy zlokalizowany w IV etapie inwestycji przy ulicy Tarnogaskiej. Dostępne są tam sklepy spożywcze, piekarnia czy salon urody. Osiedle zdobią eleganckie strefy zieleni ze starannie wyselekcjonowaną roślinnością. Mieszkańcy VI etapu osiedla będą mogli zrelaksować się i odpocząć na dziedzińcu z fontanną , który powstanie w kolejnym, VII etapie Lokum di Trevi.


Zakończenie realizacji zaplanowane jest na IV kwartał 2017 roku.

Ceny lokum zaczynają się od 6035 zł za m2.