NOWA INWESTYCJA DOM DEVELOPMENT WE WROCŁAWIU – OSOBOWICKA 114 JUŻ W SPRZEDAŻY

Dom Development ruszył ze sprzedażą nowego, wrocławskiego projektu – Osobowicka 114. To inwestycja, którą wyróżniają kameralny charakter, bliskość Odry oraz liczne tereny zielone. Do sprzedaży trafiło 88 mieszkań. Prace budowlane rozpoczną się jeszcze w II kwartale tego roku, a ich finał przewidziany jest na IV kwartał 2023 roku.

Osobowicka 114 będzie wyróżniać się swoim kameralnym charakterem oraz nawiązaniem do historii miejsca, w którym powstaje, czyli dawnego Folwarku. Przyszli mieszkańcy będą mieć do dyspozycji jednocześnie liczne tereny zielone oraz szybki dojazd do centrum. Poza atrakcyjną lokalizacją klienci w dobie wysokiej inflacji potrzebują poczucia stabilności i bezpieczeństwa. Aby im to zapewnić oferujemy notarialną gwarancję stałej cenymówi Agnieszka Zamojska, dyrektor sprzedaży Dom Development Wrocław.

Połączenie tradycji z nowoczesnością

Inwestycję tworzą dwa budynki, w których powstanie 88 mieszkań o najbardziej poszukiwanych metrażach – od 30 do 88 m2. W ofercie znajdują się zarówno kawalerki, jak i mieszkania czteropokojowe, jednak najliczniejszą grupę stanowią lokale o metrażach od 35 do 54 m2.

Dwie odmienne formy budynków stworzą jednolitą, niezwykłą przestrzeń łączącą tradycję z nowoczesnością. W projekcie chcieliśmy oddać wyjątkowy charakter tego miejsca, dodając do niego również współczesne elementy – podkreśla Agnieszka Zamojska.

Do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie wewnętrzny dziedziniec z drzewami, ogrodami kwietnymi i placem zabaw. Na terenie osiedla zaplanowano 95 miejsc postojowych – w podziemnym garażu oraz na terenie zewnętrznym.

Dogodna lokalizacja dla rodzin

Osobowice wyróżniają się dostępnością terenów zielonych, sąsiedztwem Odry i charakterystyczną, niską zabudową. Jednocześnie jest to doskonałe miejsce dla osób ceniących sobie wszystkie wygody miasta. Atutem tej lokalizacji jest dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej. Tuż przy inwestycji znajduje się przystanek autobusowy, a pętla tramwajowa oddalona jest zaledwie o 600 metrów. Sklepy i placówki edukacyjne gwarantują wygodę dla rodzin z dziećmi – najbliższy Zespół Szkolno-Przedszkolny znajduje się po drugiej stronie ulicy.

W okolicy inwestycji znajdują się popularne tereny zielone – Las Osobowicki, wały nad Odrą oraz ścieżki spacerowo-rowerowe. Otoczenie przyrody i dostęp do terenów rekreacyjnych zapewnią ciszę i spokój przyszłym mieszkańcom, a bliskość Obwodnicy Śródmiejskiej Wrocławia umożliwi szybki dojazd do centrum miasta.

Za projekt inwestycji Osobowicka 114 odpowiada wrocławskie biuro projektowe ARCHE, natomiast głównym jej wykonawcą jest spółka Dom Construction. Planowany odbiór mieszkań ma rozpocząć się pod koniec IV kwartału 2023 roku.