AktualnościNowe mieszkanianowe mieszkania WrocławTargi Mieszkaniowe

Największe Targi Mieszkaniowe już niedługo we Wrocławiu!

W dniach 5–6.09.2020 r. na terenie Stadionu Wrocław przy Alei Śląskiej 1 odbędzie się kolejna, 12. edycja Targów Mieszkaniowych. Tradycyjnie do udziału w nich zaprosiliśmy ponad 100 wystawców – firm deweloperskich, którzy przedstawią odwiedzającym swoją pełną ofertę. Nie zabraknie też propozycji z rynku wtórnego, które zaprezentują pośrednicy w obrocie nieruchomościami. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się przedstawiciele banków i instytucji finansujących.

Oprócz nich merytorycznym wsparciem służyć będą doradcy kredytowi, którzy pomogą i udzielą rad w kwestiach finansowych przy zakupie mieszkania czy domu. Do dyspozycji odwiedzających będą również specjaliści zajmujący się szeroko rozumianą aranżacją wnętrz.

Jednym słowem każda osoba poszukująca i chcąca kupić nieruchomość będzie mogła w czasie trwania targów znaleźć profesjonalną pomoc na każdym etapie, począwszy od poszukiwania lokalu, poprzez jego kredytowanie, na urządzeniu i wystroju kończąc.

Organizatorzy przygotowali także panele wykładowe odbywające się w 2 salach, podczas których prelegenci poruszą takie kwestie, jak m.in.:
– jak kupić pierwsze mieszkanie
– jak sfinansować zakup
– kredyt w czasie pandemii
– jak odebrać mieszkanie
– kodeks dobrego dewelopera

Oczywiście podczas targów zostaną zachowane wszelkie procedury związane z Covid-19. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie Państwo pod linkiem >> https://wro-expo.pl/anty-covid-19/

Wstęp na Targi Mieszkaniowe na Stadionie Wrocław jest wolny! Na zmotoryzowanych gości czeka darmowy parking. 

Patronem Głównym wydarzenia jest firma Arkop Deweloper

Patronem Finansowym wydarzenia jest firma PL Capital Group

Patroni Medialni to: Radio Wrocław, Radio RAM, Gazeta Wrocławska, Nasze Miasto oraz portal DeweloperWroclaw.pl.

Według opinii największych spółek deweloperskich to największa i najlepsza we Wrocławiu impreza targowa. Serdecznie zapraszamy!


Targi Mieszkaniowe
Stadion Wrocław, Al. Śląska 1
5-6 września 2020 r. 

godziny otwarcia :
sobota – w godz. 10.00-17.00
niedziela – w godz. 10.00-16.00
www.wro-expo.pl


Sprzedaż stoisk oraz koordynacja imprezy:
Marcin Sielowski
tel.: +48 798 653 994
e-mail: msielowski@wro-expo.pl