AktualnościTargi Mieszkaniowe

We Wrocławiu najchętniej wybieramy dwa pokoje!

W pierwszy weekend marca we wrocławskiej Hali Stulecia odbyły się Targi Domów i Mieszkań Nowy Adres. To wydarzenie łączy podmioty, które odgrywają istotną rolę w procesie zakupu własnego mieszkania czy domu. Wiele firm z rynku nieruchomości oraz sektora finansowego zaprezentowało tam swoje oferty. Wniosek jest jeden: największym zainteresowaniem cieszyły się mieszkania 2-pokojowe, w dzielnicach takich, jak: Śródmieście, Stare Miasto, Fabryczna lub Krzyki!

Osoby, które poszukują wymarzonego M czy domu mogły przebierać w ofertach deweloperów działających na wrocławskim rynku nieruchomości. Targi są dobrą okazją do zapoznania się z aktualną ofertą mieszkań i domów, porównania ofert i porozmawiania z ekspertami w dziedzinie finansów.

– Targi mieszkaniowe stanowią doskonałą okazję do tego, by poznać bliżej swoich klientów. Ta spontaniczna forma rozmowy z osobami zainteresowanymi kupnem własnego M powoduje, że każda ze stron czuje się swobodniej. Możemy lepiej poznać ich oczekiwania i odpowiednio dopracować swoją ofertę. To cenna wiedza szczególnie dla firm deweloperskich, ponieważ każdą kolejną inwestycję mogą planować z uwzględnieniem kryteriów, na jakie wskazują klienci – komentuje Emil Basta.

– Podczas tegorocznej edycji targów nasze stoisko odwiedziło około 500 osób. Większość pytała o dostępność 2 mieszkań o powierzchni do 50 mkw. – tłumaczy Emil Basta – W zależności od grupy zainteresowanych pojawiały się pytania o różne dzielnice Wrocławia. Jednak najczęściej wymieniano Śródmieście, Fabryczna lub Krzyki. Rzeczywiście te dzielnice cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na atrakcyjną okolicę oraz dobre skomunikowanie z centrum miasta – dodaje Emil Basta.

Targi mieszkaniowe każdego roku zrzeszają setki zainteresowanych zakupem mieszkania. Mając możliwość poznania wszystkich ofert na rynku, frekwencja podczas takich wydarzeń zawsze jest wysoka. To gratka dla dociekliwych i wymagających, którzy chcą wyselekcjonować najlepszy dostępny pakiet na rynku.

autor: Martyna Szadkowska