Ruszyła budowa Osiedla Scandi!

17 maja ruszyła oficjalnie budowa Osiedla Scandi na wrocławskim Jagodnie. 124 nowoczesne i inteligentne domy powstają na malowniczo położonej działce przy ulicy Sygnałowej tuż przy Brochowskim Parku.

Co ważne, budowie Osiedla towarzyszy także modernizacja, a właściwie budowa od podstaw drogi, którą Scandi Home współfinansuje wspólnie z miastem. Jej powstanie jest też bardzo ważne w kontekście dojazdu do powstającego tuż obok żłobka.

„Osiedle Scandi to nie tylko kolejne przedsięwzięcie deweloperskie we Wrocławiu. To także, a może przede wszystkim część większej całości, w tym przypadku rozwijającej się dynamicznie dzielnicy Jagodno. I takie jest też nasze podejście do tego projektu” – mówi Michał Jedynak, wiceprezes Scandi Home.

„Chcemy w możliwie największym stopniu wpisać się w klimat okolicy oraz potrzeby mieszkańców. Dlatego też zgłosiliśmy chęć partycypacji w kosztach budowy drogi, będziemy także aktywnie działać na rzecz poprawy jakości życia lokalnej społeczności. Okazji zapewne nie zabraknie” – dodaje Michał Jedynak.

Osiedle Scandi to inwestycja, której realizacja podzielona zostanie na kilka etapów, a same domy posiadać będą od 146 do 155 m2 powierzchni mieszkalnej oraz duże i zielone ogrody (nawet do 300 m2). Więcej szczegółów znajdą Państwo na dedykowanej projektowi stronie >>  www.osiedle-scandi.pl