Osada Leśna, czyli dom w cenie mieszkania

Marzysz o kawie na tarasie w spokojnym, zacisznym miejscu, wśród odgłosów przyrody, z lasem tuż za płotem? Nie chcesz, by budził Cię huk tramwajów, gwar miejski i hałasy ulicy? Te marzenia są na wyciągnięcie ręki!

Zaraz za Poniatowicami, 15 minut jazdy od Oleśnicy, w bezpiecznej i cichej okolicy powstaje kameralne osiedle 12 wolno stojących domów z pięknymi ogrodami. Każdy z nich spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta. Domy w inwestycji Osada Leśna są nowoczesne, komfortowe, wykończone doskonałej jakości materiałami. Zastosowano w nich inteligentne rozwiązania, takie jak np. rekuperacja czy przydomowa oczyszczalnia ścieków. Przekazywane są kupującym w klasie standard lub premium różniącymi się elementami wykończenia.

Powierzchnia budynków wynosi ok. 119 m kw., a działek do 930 m kw. Domy są rozkładowe, funkcjonalne, a oprócz salonu i pokojów mają też pomieszczenia użytkowe, takie jak: hol, schowek, wiatrołap i kotłownię z pralnią.

Do każdego z domów przynależy duża działka, na której przyszły właściciel może zaprojektować ogród według własnego pomysłu lub zlecić prace naszej firmie. Kwestia umiejętnego zaaranżowania takiej przestrzeni jest bardzo ważna – to przecież miejsce odpoczynku na świeżym powietrzu, zabawy, relaksu i spotkań towarzyskich, dlatego współpracujemy z architektami zieleni oraz z firmami specjalizującymi się w kompleksowym wykonaniu ogrodów.

W najbliższej okolicy osiedla znajdują się m.in.: siłownia zewnętrzna, boiska (do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki), ścieżki rowerowe i spacerowe oraz las i łąki.

Ceny domów w Osadzie Leśnej są bardzo atrakcyjne, porównywalne z kwotami za zakup średniej wielkości mieszkania we Wrocławia i zaczynają się już od 439 000 zł.


Przydatne linki:
Galeria zdjęć >> 
Specyfikacja techniczna>>
Plan osiedla >>


EKO-OGRÓD

Ligota Polska 18B
+ 48 608 015 948
+48 606 271 994
sprzedaz@osada-lesna.pl