NOWE MIESZKANIA OD DOM DEVELOPMENT NA WROCŁAWSKIM JAGODNIE

Dom Development rozpoczął sprzedaż trzeciego etapu Osiedla Komedy powstającego na wrocławskim Jagodnie. Do oferty trafiły 123 mieszkania o metrażu od 30 do 90 mkw. Planowany termin zakończenia budowy jest przewidziany na IV kwartał 2022 roku.

Inwestycja powstaje przy zbiegu ul. Artemskiej z ul. Drabika. Jej budowa rozpoczęła się w 2019 r. Całe osiedle będzie się składać z sześciu 4- i 5-piętrowych budynków mieszkalnych wraz z lokalami usługowymi. Prace budowlane w ramach trzeciego etapu rozpoczną się w drugim kwartale 2021 roku. 

Rosnąca popularność Jagodna

Jagodno staje się coraz chętniej wybieraną przez mieszkańców częścią Wrocławia. Przyczyniają się do tego nowe inwestycje, m.in. budowa ulicy Drabika, która stanie się alternatywą w ruchu samochodowym dla ulicy Buforowej czy powstający przystanek kolejowy Wrocław – Iwiny, umożliwiający szybki dojazd do centrum miasta. Dodatkowo, przy ulicy Asfaltowej gmina Wrocław jeszcze w tym roku planuje rozpocząć realizację zespołu szkolno-przedszkolnego, w którym znajdzie się miejsce dla 1000 uczniów oraz 200 przedszkolaków.

Dzięki nowym inwestycjom Jagodno staje się coraz popularniejsze wśród osób szukających dobrze skomunikowanego miejsca do zamieszkania, z dala od miejskiego zgiełku. Przekłada się to na bardzo wysoki poziom zainteresowania naszym Osiedlem Komedy, stąd decyzja o wprowadzeniu do oferty kolejnego etapu. Znajdą się w nim mieszkania o funkcjonalnych rozkładach, wszystkie wyposażone w loggie, balkony, tarasy lub ogródki. To ważne, ponieważ jak pokazują trendy, spędzamy w mieszkaniach coraz więcej czasu ­– mówi Marek Szmidt, Dyrektor Sprzedaży w Dom Development Wrocław.

Przyjazne miejsce do życia

W ramach realizacji najnowszego etapu inwestycji przewidziano 123 mieszkania oraz 143 miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Mieszkania na parterze będą posiadać ogródki z tarasem, natomiast na piętrach loggie lub balkony. Dodatkowo od strony ulicy Buforowej, na parterze zaplanowano 4 lokale usługowe.

Na Osiedlu Komedy nie zabraknie terenów rekreacyjnych dla mieszkańców: zielonego dziedzińca z małą architekturą, siłowni plenerowej oraz placu zabaw. Na najmłodszych czeka wyjątkowa, ogólnodostępna ścieżka aktywności w formie toru przeszkód, którego kolejne etapy powstają wraz z rozbudową osiedla. Motywem przewodnim najnowszego odcinka będzie orientacja w terenie.

Inwestycja Dom Development swoją nazwą odwołuje się do postaci uznanego polskiego kompozytora i pianisty jazzowego – Krzysztofa Komedy. Deweloper upamiętni muzyka w przestrzeni osiedla – wiosną 2021 roku ścianę jednego z budynków ozdobi zapowiadany mural nawiązujący do twórczości artysty. Będzie to pierwszy wielkoformatowy obraz uliczny w tej części Wrocławia.


Tekst promocyjny >>