Lilia na Żernikach


Już od ponad 30 lat firma Budotex Sp. z o.o. sprawia, że wrocławianie (i nie tylko) odnajdują swoje wymarzone miejsce do zamieszkania. Ugruntowana pozycja na rynku, dotrzymywanie terminów, staranność wykonania, materiały doskonałej jakości oraz wysokie standardy obsługi i dbałość o Klienta na każdym etapie realizacji inwestycji sprawiają, że grono osób zadowolonych z działań Budotexu rośnie z każdym miesiącem.

Mieszkania zrealizowane przez firmę Budotex są funkcjonalne, wygodne, spełniające najwyższe wymogi budowlane oraz dostosowane do potrzeb przyszłych mieszkańców, również tych finansowych.

Nie inaczej jest w przypadku najnowszego osiedla Lilia przy ul. Hansa Poelziga na Nowych Żernikach. Zakończenie budowy rozpoczętej w kwietniu ubiegłego roku planowane jest na listopad br.
Bardzo dogodna lokalizacja jest niewątpliwie jednym z największych atutów tej inwestycji. Położenie niedaleko Stadionu Miejskiego i AOW oraz pobliska, rozbudowana sieć MPK sprawiają, że dojazd do centrum Wrocławia jest szybki i wygodny zarówno dla posiadaczy samochodu, jak i osób korzystających z komunikacji tramwajowej czy autobusowej.

Osiedle wyróżnia się spójną i elegancką architekturą, świetnie współgrającą z sąsiadującymi zabudowaniami modelowego osiedla WuWA. Dzięki temu sąsiedztwu przyszli mieszkańcy inwestycji Lilia będą mogli korzystać z powstających obiektów: ze szkoły, przedszkola, domu kultury oraz licznych punktów usługowych i handlowych.

Inwestycja będzie mieć kameralny charakter – w jej ramach powstanie tylko 21 zróżnicowanych mieszkań 2- do 6-pokojowych o powierzchni od 31 do ponad 130 m kw., również dwupoziomowych. W obiekcie znajdzie się winda oraz rowerownia, a na parterze dwa lokale usługowe. Deweloper w cenie lokalu oferuje kupującym unikatowy pakiet, który obejmuje m.in. komórkę lokatorską, miejsce postojowe w garażu podziemnym (do mieszkań dwupoziomowych przynależą 2 takie miejsca) oraz boks na wózek/rowerek dziecięcy.

Osoby aktywne sportowo oraz rodziny z dziećmi będą mogły spędzać czas na terenach rekreacyjnych: boiskach, kortach tenisowych czy placach zabaw, wkomponowanych w zielone alejki.

Polecamy!


Tabela dostępnych mieszkań >> 
Lokalizacja inwestycji >>
Galeria zdjęć z budowy >>


Przedsiębiorstwo Budowlane
Budotex Sp. z o.o.

ul. Czekoladowa 49a
52-326 Wrocław

tel.  71/786 65 30
kom. 669 982 773
sprzedaz@budotex.pl
www.budotex.pl