AktualnościNowe mieszkania

Kolejne etapy osiedla Lokum Victoria z pozwoleniem na użytkowanie!

W ramach etapów III i Vb powstały 162 mieszkania o metrażach od 28 do 63 m2. Niemal wszystkie lokale w oddawanych budynkach już dawno znalazły właścicieli – to dowód, że przyszli mieszkańcy doceniają znakomitą lokalizację oraz wysoką jakość realizacji osiedla Lokum Victoria.

Realizacja etapów III i Vb to zapowiedź finalizacji całej inwestycji. Obecnie w budowie znajduje się już ostatni etap, który zostanie ukończony w najbliższych miesiącach. W sprzedaży pozostało zaledwie kilka mieszkań [sprawdź ofertę >>].

Lokum Victoria to osiedle położone na Starym Mieście we Wrocławiu, w kameralnej części ul. Tęczowej. Charakterystycznym elementem osiedla będzie odrestaurowana XIX-wieczna zabudowa – budynek biurowy, dawna hala targowa i budynek wagi, w których powstaną lokale usługowe. Nowoczesna część została starannie zagospodarowana, są tutaj dziedzińce, fontanny, bezpieczne place zabaw i strefy fitness na wolnym powietrzu. Całość uzupełniają strefy zieleni z urozmaiconymi nasadzeniami a także zachowany starodrzew.

Lokalizacja osiedla w centrum miasta zapewnia mieszkańcom swobodny dostęp do szerokiego zaplecza handlowo – usługowego, biznesowego, medycznego czy edukacyjnego. Rozbudowana sieć komunikacji miejskiej w najbliższym otoczeniu gwarantuje łatwy dojazd do każdego miejsca we Wrocławiu. Zaledwie w 8 minut można dotrzeć stąd do Rynku oraz ważnych wrocławskich instytucji kultury, takich jak Narodowe Forum Muzyki czy Teatr Muzyczny Capitol.