Gwiazdka korzyści z Bacciarellego 54!

Bacciarellego 54 to elegancki kompleks mieszkaniowy w pięknym otoczeniu. Prosta modernistyczna architektura harmonijnie komponuje się z wszechobecną zielenią. Nowoczesna elewacja utrzymana w klasycznej bieli oraz naturalnym drewnie tworzy niesamowity klimat z otaczającym ją krajobrazem.

W ramach I etapu powstały dwa kameralne budynki, w których zaprojektowano 62 mieszkania o zróżnicowanych metrażach (od 37 do 111 mkw). Do dyspozycji mieszkańców jest parking podziemny, rowerownie, wózkownie i komórki lokatorskie. Przestrzeń wspólna inwestycji objęta planem zagospodarowania przestrzennego zakłada stworzenie dwóch placów zabaw i atrakcyjnych stref rekreacyjnych wyłącznie dla mieszkańców.

Adres Bacciarellego 54 to unikatowe miejsce na mapie Wrocławia. I etap inwestycji powstał na naturalnie położonym zielonym terenie Wielkiej Wyspy z naturalnym starodrzewiem i bujną roślinnością, a starannie zaprojektowana zieleń osiedla stworzyła niezwykły klimat. Niewątpliwym walorem inwestycji jest obecność strefy rekreacji wspólnej dla mieszkańców. Z myślą o najmłodszych zadbaliśmy o place zabaw, a dorośli mieszkańcy znajdą miejsce na wspólny odpoczynek z dziećmi. Równocześnie będą mieli możliwość urządzenia pikniku ze znajomymi.

Inwestycja Bacciarellego 54 położona jest w prestiżowej i szanowanej części wrocławskiej dzielnicy Śródmieście w bezpośrednim sąsiedztwie kanału żeglugowego Odry, Wyspy Opatowickiej i jednego z największych we Wrocławiu parków – Parku Szczytnickiego. Jest to miejsce gdzie nowoczesna zabudowa łączy się z zielonymi oazami spokoju.

Spacer nad rzeką, wyjście na koncert do Hali Stulecia, rodzinny weekend w ZOO, Afrykarium czy Pawilonie Czterech Kopuł to tylko niektóre atrakcje, które dostępne są w pobliżu. Mieszkańcy osiedla Bacciarellego 54 mają możliwość aktywnego uczestniczenia w kulturalnym życiu stolicy Dolnego Śląska. W okolicy odbywają się liczne wystawy, konferencje i koncerty.