Grupa ROBYG wita Wrocław!

Grupa ROBYG – jeden z czołowych polskich deweloperów – rozpoczyna działalność we Wrocławiu i tym samym podniesie jakość mieszkalnictwa w mieście. W pierwszym etapie inwestycji w dzielnicy Jagodno powstanie około 120 lokali mieszkalnych w budynku wielorodzinnym z towarzyszącymi lokalami usługowymi oraz terenami zielonymi.

Dodatkowo domy w zabudowie szeregowej i atrialnej – wszystkie w standardzie, bez dodatkowych kosztów wyposażone w system Smart House. Pierwszy etap inwestycji już w nadchodzących dniach będzie dostępny w sprzedaży. Wszystkie etapy tego projektu to około 50 000 m2 czyli ponad 900 mieszkań.

ROBYG to 18 lat doświadczenia, ponad 18 000 sprzedanych lokali i 50 000 zadowolonych klientów. Grupa ma mocną pozycję w kraju – obecnie w budowie ROBYG ma ponad 6000 lokali, a w ofercie łącznie ponad 2000 mieszkań, co oznacza szeroki wybór dla klientów.

„Grupa ROBYG to deweloper, dla którego ważne jest zaufanie klientów i rynku – atutem oferty są przemyślane lokalizacjach, charakteryzujące się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Tę rzetelność potwierdza aż 18 000 sprzedanych lokali – to tak, jakby w swojej historii ROBYG wybudował jedno polskie miasto. Teraz spółka realizuje kolejny etap rozwoju – rozpoczyna działalność we Wrocławiu. Wkraczając do Wrocławia Grupa przynosi na ten rynek najlepsze praktyki i standardy, które obejmują kompleksowe planowanie zarówno poszczególnych lokali, jak i całej przestrzeni inwestycji wraz z infrastrukturą. Inwestycje ROBYG to system Smart House w cenie, energooszczędne oświetlenie LED i panele fotowoltaiczne dzięki którym eksploatacja części wspólnych, dla mieszkańców jest znacząco tańsza. Inwestycja będzie przyjazna mieszkańcom także ze względu na otoczenie – tereny zielone, zewnętrzny fitness, lokale usługowe oraz budynki użyteczności publicznej m.in. przedszkole. Jestem przekonany, że Wrocław szybko polubi inwestycje Grupy ROBYG i wpiszą się one na trwałe w krajobraz miasta” – powiedział Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej ROBYG SA.

 

Wszystkie mieszkania ROBYG w standardzie wyposażone są w nowoczesną technologię Smart House – zaawansowane rozwiązanie technologiczne sprawia, że można sterować oświetleniem, multimediami i ochroną za pomocą urządzeń mobilnych, dzięki czemu można np. wyłączyć w ciągu dnia ogrzewanie i uruchomić je dopiero na godzinę przed powrotem do mieszkania. Pozwala to wygenerować oszczędności sięgające nawet 30% miesięcznych opłat. Grupa ROBYG jako jedyna we Wrocławiu oferuje ten system w każdym mieszkaniu, bez dodatkowych opłat.

Inwestycja w dzielnicy Jagodno została zaprojektowana w duchu nowoczesnej, dynamicznej architektury o zróżnicowanej zabudowie: kameralne szeregowce, domy atrialne i nowoczesny budynki wielorodzinne. Dodatkowym atutem inwestycji będzie ogólnodostępny park, który spółka zrealizuje na rzecz dzielnicy. ROBYG daje więcej, dlatego na terenie osiedla znajdą się wszystkie udogodnienia potrzebne w lokalnej społeczności – przedszkole, zewnętrzny fitness, estetycznie zaprojektowane tereny zielone z małą architekturą oraz lokale usługowe.

Dla większego komfortu rodzin w ramach inwestycji powstanie całoroczny klub malucha, z którego mieszkańcy będą mogli korzystać do zabaw z dziećmi i spotkań z innymi rodzicami. Ponadto zastosowano szereg nowoczesnych rozwiązań zmniejszających rachunki mieszkańców jak panele fotowoltaiczne, czy energooszczędne lampy LED. Na mieszkańców czeka też karta ROBYG Club dzięki której mają dostęp do szeregu zniżek i rabatów u Partnerów, co pozwala wygodnie i taniej urządzić nowe mieszkanie.