AktualnościNowe mieszkaniaPromocja

ATAL City Square – nowoczesny projekt na Przedmieściu Oławskim

ATAL rozpoczął sprzedaż kolejnego wrocławskiego projektu – ATAL City Square. Kompleks powstaje w centrum miasta, na Przedmieściu Oławskim, w nieustannie rozwijającej się dzielnicy. Projekt składa się z części mieszkalnej ze 232 mieszkaniami oraz aparthotelowej ze 124 lokalami inwestycyjnymi. Dodatkowo na parterze budynków znajdzie się 10 lokali usługowych. Cena za mkw. w części mieszkalnej zaczyna się od 9 000 złotych brutto w stanie deweloperskim, a w części aparthotelowej od 11 000 złotych brutto z wykończeniem pod klucz. Projekt osiedla przewiduje także rewitalizację zabytkowego budynku znajdującego się na terenie inwestycji.

Najnowsza wrocławska inwestycja ATAL powstaje przy ulicy Pułaskiego, na Przedmieściu Oławskim, w popularnej i rozwijającej się dzielnicy. Pierwsza część osiedla ATAL City Square składa się z dwóch ośmiopiętrowych budynków, w których zaprojektowano mieszkania oraz apartamenty inwestycyjne. W części dedykowanej inwestorom zaprojektowano 124 lokale o metrażach od 19,28 do 39.08 mkw. oraz układach jedno- i dwupokojowych, które pozwolą stworzyć atrakcyjną i dochodową ofertę wynajmu. Istnieje możliwość zakupu nieruchomości na firmę z odliczeniem VAT. Cześć mieszkalna oferuje 232 funkcjonalne i zaprojektowane z myślą o wygodzie przyszłych lokatorów mieszkania o powierzchni od 25,76 do 131,14 mkw. i układach od 1 do 5 pokoi. Do każdego z nich przynależeć będzie ogródek – na parterze – oraz balkon lub przestronny taras – na wyższych kondygnacjach. Na terenie kompleksu powstanie także 10 lokali usługowych.

Doskonała lokalizacja na Przedmieściu Oławskim – w centrum miasta i z wygodnym dostępem do komunikacji miejskiej – sprawia, że ATAL City Square to jedna z ciekawszych propozycji na rynku pierwotnym Wrocławia. Projekt przypadnie do gustu osobom, które cenią miejski styl życia. Już na etapie planowania byliśmy przekonani, że położenie kompleksu będzie atrakcyjne zarówno do zamieszkania, jak i wynajmu. Dlatego poza szeroką ofertą mieszkań dla osób, które chcą tu osiąść na stałe, w inwestycji zaprojektowano także lokale dedykowane inwestorom, którzy chcą dobrze ulokować swój kapitał – mówi Angelika Kliś, Dyrektor Zarządzająca ds. Sprzedaży i Marketingu w ATAL.

Z myślą o zmotoryzowanych powstanie podziemny garaż z 263 miejscami postojowymi dla aut i 12 miejscami dla jednośladów oraz 6 naziemnymi miejscami parkingowymi, w tym także przystosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych. W trosce o komfort przyszłych mieszkańców zadbano o dodatkową przestrzeń do przechowywania – zaplanowano 143 komórki lokatorskie. Cichobieżne windy, szerokie ciągi piesze oraz estetycznie wykończone części wspólne sprawią, że codzienne funkcjonowanie w przestrzeni kompleksu będzie niezwykle wygodne. Intuicyjny i energooszczędny system oświetleniowy oraz całodobowy monitoring dadzą poczucie bezpieczeństwa, a zielone skwery i miejsca odpoczynku będą tworzyć wspólną przestrzeń przyjazną mieszkańcom. Nabywcy będą mieli możliwość przekazania opieki nad apartamentami operatorowi, który zadba o efektywne zarządzanie najmem krótko- i średnioterminowym, co przełoży się na maksymalizację stopy zwrotu z inwestycji.

ATAL City Square to osiedle zaplanowane z troską o nowoczesną i funkcjonalną architekturę, która jednocześnie wkomponowuje się w okoliczną zabudowę. Projekt nawiązuje do znajdującej się w sąsiedztwie staromiejskiej architektury – budynki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby tworzyć kwartały z wewnętrznym dziedzińcem. W dalszym etapie zrewitalizowany zostanie zabytkowy budynek znajdujący się na terenie inwestycji. Będzie on przeznaczony na funkcję usługową, dzięki czemu osiedle zapewni jeszcze bardziej komfortowe warunki mieszkaniowe i odpowie na zróżnicowane potrzeby lokatorów.

Położenie ATAL City Square na doskonale skomunikowanym i spokojnym Przedmieściu Oławskim, a jednocześnie w otoczeniu parków łączy w sobie wygodę mieszkania w niewielkiej odległości od ścisłego centrum miasta z bliskością terenów zielonych i rekreacyjnych. Lokalizacja inwestycji umożliwi swobodne korzystanie z wszelkich uroków miasta oraz bogatej oferty kulturalnej i naukowej całej aglomeracji. Można stąd szybko dotrzeć do centrów biznesowych lub do innych dzielnic Wrocławia – zarówno własnym samochodem, jak i komunikacją miejską z przystanków autobusowych i tramwajowych. Lokalizacja inwestycji przy drodze nr 98 oraz w pobliżu stacji PKP i PKS gwarantuje sprawny wyjazd poza miasto. W sąsiedztwie kompleksu znajdują się centra medyczne, apteki, szkoły i przedszkole, a także funkcjonują liczne sklepy, punkty handlowo-usługowe.

ATAL City Square to nie jedyna propozycja ATAL na wrocławskim rynku. Deweloper oferuje lokale na kameralnym osiedlu ATAL Oporów, które powstaje przy ul. Cesarzowickiej, w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych. W sprzedaży są także mieszkania na osiedlu Nowe Miasto Jagodno – inwestycja powstaje w południowej części miasta, u zbiegu ulic Asfaltowej i Buforowej. Dostępne są także mieszkania w wieloetapowym projekcie Nowe Miasto Różanka powstającym w północnej części miasta przy ul. Obornickiej, niedaleko Odry. Projekt tego osiedla obejmuje rewitalizację zabytkowego spichlerza i pozostałych zabudowań dawnego zespołu „Młyna Różanka”. Na nabywców czekają także apartamenty inwestycyjne w Krakowskiej 37 – projekt powstaje w dzielnicy Krzyki z łatwym dostępem do centrum miasta.

Planowany termin oddania do użytkowania inwestycji ATAL City Square to III kwartał 2022 roku. Więcej informacji na: atalcitysquare.pl


Tekst promocyjny wg oferty z cennika >>