AktualnościNowe mieszkanianowe mieszkania Wrocławnowoczeska architeltura WrocławiaPiękny Wrocław

Archicom wybuduje spektakularne wieżowce nad samą Odrą.

Archicom planuje kolejny etap zabudowy parceli po dawnym Browarze Piastowskim. Tym razem postawi siedemnastopietrowy wieżowiec tuż nad samą Odrą!

Warto podkreślić, że po raz pierwszy w historii wprowadzamy do sprzedaży 18-kondygnacyjny wysokościowiec. Słodownia będzie mierzyć około 55 m wysokości i razem z Wytwórnią Kawy, sąsiadującym z nią apartamentowcem, domknie przestrzeń kompleksu od strony Mostów Warszawskich – mówi dyrektor sprzedaży Archicomu Piotr Ludwiński.

Słodownia i Wytwórnia Kawy we Wrocławiu

Ostatni etap inwestycji Browary Wrocławskie to dwa budynki mieszkalne >> 17-piętrowa “Słodownia” i 7-piętrowa “Wytwórnia Kawy”. W sumie Archicom odda do użytku 188 mieszkań w bardzo wysokiej jakości wykończenia. Prawdopodobnie powstaje najbardziej widokowe miejsce nad Odrą!

Projektanci zaplanowali w budynkach mieszkania o powierzchni od 29 do 105 metrów kwadratowych. Niektóre będą miały niestandardową wysokość 290 cm, a część także narożne loggia o powierzchniach od 21 do 134 metrów kwadratowych, także ze szklaną zabudową zewnętrzną. Na drugim piętrze wyższego z budynków będzie ogólnodostępny zielony taras. 

Szczegółowe informacje nt tej inwestycji znajdziecie Państwo na stronie internetowej dewelopera >> www.archicom.pl


Archicom planuje zakończenie budowy w czerwcu 2023 r.