Uncategorized

295 mieszkań w II etapie inwestycji ATAL Strachowicka.

ATAL, ogólnopolski deweloper, wprowadził do sprzedaży 295 mieszkań i 6 lokali usługowych w ramach II etapu inwestycji realizowanej we Wrocławiu przy ul. Strachowickiej. Osiedle powstaje w spokojnej, podmiejskiej okolicy, w zachodniej części miasta. Jedną z jego atrakcji będzie staw, który po zagospodarowaniu i otoczeniu zielenią stanie się atrakcyjnym miejscem rekreacji. Ceny mieszkań wahają się od 11 300 do 13 000 zł za mkw. Za projekt odpowiadał wrocławski zespół architektów ATAL.

W strukturze mieszkań II etapu około połowy stanowią lokale 3-pokojowe (144), co powinno przełożyć się na duże zainteresowanie ofertą ze strony rodzin. Jednakże przestrzeń dla siebie znajdą tu również klienci poszukający mniejszych mieszkań (93 lokale 2-pokojowe), w tym tzw. kawalerek (22), jak i ci, którzy preferują bardziej przestronne, 4-pokojowe apartamenty (36).

Na drugi etap inwestycji składa się 8 budynków, które będą miały po 4 lub 5 kondygnacji naziemnych. Przemyślany układ przestrzenny osiedla zapewni lokatorom poczucie prywatności i komfortu. Do każdego
z apartamentów przynależeć będzie przestronny balkon, z kolei do mieszkań zlokalizowanych na parterze – zielone ogródki.

Bryła każdego z budynków na osiedlu ATAL Strachowicka II będzie utrzymana w stonowanej,  lecz efektownej modernistycznej stylistyce. Taka kompozycja będzie świetnie korespondować z zielonymi terenami wokół osiedla.

Jego atrakcją będzie staw, który spełni funkcje estetyczne oraz ekologiczne i retencyjne. Ten naturalny zbiornik wodny stanie się centrum bioróżnorodności, przyciągając różne gatunki flory i fauny, co wzbogaci ekosystem osiedla. Dzięki swoim właściwościom retencyjnym, staw będzie pełnił kluczową rolę w odpowiednim zarządzaniu i utrzymaniu stosunków wodnych, zarówno w czasie opadów, jak i suszy.

ATAL Strachowicka II to idealna propozycja dla osób, które marzą o wytchnieniu od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie pragną korzystać ze wszystkich udogodnień oferowanych przez aglomerację. Mieszkańcy znajdą tu idealny balans między życiem zawodowym a spokojną codziennością.

Tereny w pobliżu osiedla są wręcz wymarzone do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Wszystko za sprawą występującej tu zieleni, parków oraz stawów. Zachodnia część Wrocławia sprzyja również przejażdżkom rowerowym.

Dzięki bliskości szkół, przedszkoli i żłobków, rodzice bez trudu będą mogli łączyć opiekę nad swoimi pociechami z życiem zawodowym. W okolicy dostępna jest ponadto oferta restauracyjna, usługowo-handlowa
i rekreacyjna (siłownie, kluby fitness, boiska).

Klienci zainteresowani wykończeniem mieszkania „pod klucz” mogą skorzystać z jednej z trzech dostępnych opcji, przewidzianych w programie ATAL Design. Ceny pakietów: Basic – 999 zł; Optimum  1249 zł; Premium – 1499 zł za mkw.