111 mieszkań uzupełniło ofertę osiedla Nowe Miasto Jagodno

ATAL rozpoczyna sprzedaż drugiej części wrocławskiego projektu – Nowe Miasto Jagodno. Inwestycja powstaje u zbiegu ulic Asfaltowej i Buforowej, w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Do sprzedaży trafiło właśnie 111 mieszkań o zróżnicowanych metrażach oraz 3 lokale usługowe. Cena za mkw. zaczyna się od 6 300 złotych brutto.

Nowe Miasto Jagodno powstaje w południowej części Wrocławia, u zbiegu ulic Asfaltowej oraz Buforowej – w perspektywicznej i rozwijającej się dzielnicy Krzyki. Na drugi etap osiedla składają się dwa pięciopiętrowe budynki. Klienci mogą wybierać spośród 111 mieszkań o zróżnicowanych metrażach – od 32,07 do 104,60 mkw. i układach – od ustawnych kawalerek aż po czteropokojowe lokale. Do każdego z nich przynależeć będzie ogródek – na parterze – oraz balkon lub przestronny taras – na wyższych kondygnacjach. W tym etapie osiedla zaprojektowano także 59 komórek lokatorskich oraz 110 miejsc garażowych, 26 zewnętrznych miejsc postojowych, w tym 3 miejsca przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W części parterowej inwestycji przewidziano trzy lokale usługowe, które wpłyną na podwyższenie komfortu życia w obrębie osiedla.

Nowe Miasto Jagodno to atrakcyjna propozycja dla osób szukających ofert z rynku pierwotnego we Wrocławiu. Przyszli mieszkańcy docenią przemyślany projekt i funkcjonalne układy pomieszczeń, atrakcyjny design oraz wysokiej jakości materiały budowlane i wykończeniowe. Istotnym atutem jest także stale rozbudowywana infrastruktura komunikacyjna mówi Angelika Kliś, Dyrektor Zarządzająca ds. Sprzedaży i Marketingu w ATAL.

Pierwszy etap osiedla Nowe Miasto Jagodno składa się z trzech pięciopiętrowych budynków. W sprzedaży nadal jest 151 mieszkań.

Nowe Miasto Jagodno to projekt o nowoczesnym charakterze – elewację utrzymana w bieli oraz szarości uzupełni wykończony szarymi panelami dach budynków. Duże okna dodadzą bryle lekkości, zaś mieszkania zyskają dostęp do naturalnego światła. Osiedle zostanie dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych – niskie progi, szerokie ciągi piesze oraz cichobieżne windy zapewnią sprawne przemieszczanie. Architekci zadbali również o otoczenie budynków – zaprojektowano obszary zieleni wraz z chodnikami i ławeczkami oraz plac zabaw dla dzieci. Intuicyjny i energooszczędny system oświetleniowy oraz całodobowy monitoring sprawią, że inwestycja będzie nie tylko bezpieczna, ale i wyjątkowo przyjazna mieszkańcom. Nowe Miasto Jagodno wkomponuje się w otoczenie, uzupełniając krajobraz atrakcyjną architekturą.

Nowe Miasto Jagodno powstaje na Krzykach – dynamicznie rozwijającej się i zyskującej na popularności dzielnicy. Ta lokalizacja gwarantuje również dogodny dojazd do centrum miasta oraz poza Wrocław. Co istotne, infrastruktura komunikacyjna będzie stopniowo rozbudowywana – w planach jest m.in. przebudowa ul. Buforowej oraz budowa linii tramwajowej.  W niewielkiej odległości znajdują się liczne sklepy i punktu usługowe. W okolicy jest duże centrum handlowe oraz Wrocławski Park Wodny – miejsce aktywnego wypoczynku, chętnie odwiedzane przez wrocławian. Rodziny z dziećmi docenią bliskość placówek oświaty – w okolicy są zarówno przedszkola, jak i dwie szkoły podstawowe.

Na wrocławskie portfolio dewelopera – poza projektem Nowe Miasto Jagodno – składa się szereg inwestycji. Niedawno do sprzedaży trafiły lokale na kameralnym osiedlu ATAL Oporów, które powstaje przy ul. Cesarzowickiej, w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych. Dostępne są także mieszkania w wieloetapowej inwestycji Nowe Miasto Różanka powstającej w północnej części miasta przy ul. Obornickiej, niedaleko Odry. Projekt tego osiedla obejmuje rewitalizację zabytkowego spichlerza i pozostałych zabudowań dawnego zespołu „Młyna Różanka”. Dostępny jest także ostatni lokal usługowy w inwestycji ATAL Nowe Żerniki II, która jest częścią osiedla modelowego. Na nabywców czekają także apartamenty inwestycyjne w Krakowskiej 37 – projekt powstaje w dzielnicy Krzyki z łatwym dostępem do centrum miasta.

Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to I kwartał 2022 roku. Za projekt osiedla odpowiada dział projektowy ATAL.